" class="lazy attachment-siiimple_full size-siiimple_full wp-post-image" title="" alt="">
04.11.2019

Ako to celé začalo

Rád by som Vám predstavil ako vznikol nápad Individual Training Center (ITC).
Pred 4 rokmi sa nedobrovoľne skončila moja nie až tak úspešná kariéra profesionálneho športovca. Dlho som neváhal a rozhodol som sa, že sa presťahujem do Bratislavy. Chcel som sa po zranení dať čo najskôr dohromady, aby som sa mohol vrátiť k aktívnemu športu. Oslovil
som svojho dlhoročného kamaráta a kondičného trénera Štefana Pánika. Ten mi počas mojej kariéry niekoľkokrát pomáhal dostať sa zo zranení. Vedel som, že mi pomôže aj v tomto prípade a tak sa aj stalo.

Pomerne rýchlo sa môj zdravotný stav zlepšil. Čas plynul a keďže ma šport stále lákal uvažoval som, ako v ňom pokračovať. Bolo to na
Pištovej svadbe, kedy som sa ho spýtal, čo si myslí o individuálnom fitness centre. Dodnes si pamätám, ako ma slovne uzemnil. V tom čase som mal trošku skreslenú predstavu a neuvedomoval som si, čo všetko je za tým. Nevedel som si predstaviť, koľko práce,
vedomostí a praktických skúsenosti je potrebných, aby to malo patričnú úroveň. Bez vzdelania a skúseností to nepôjde a preto som od tejto myšlienky na chvíľku upustil.

Nedalo mi to však spávať. Stále som nad tým uvažoval a zhruba o pol roka som Pištu opätovne kontaktoval. Vedel som, že podobný projekt sám nezrealizujem, ale spoločne by sa nám to mohlo podariť. Ja dám do projektu “hrubú silu” a Pišta svoje vedomosti a skúsenosti, ktoré nadobúdal doma i v zahraničí. Vzdelanie, praktické skúsenosti a každodenná práca so športovcami ho na to odborne predurčovali. Nakoniec sa dal nahovoriť a začali sme na ITC pracovať.

Vedeli sme, že chceme ľahko dostupné tréningové centrum v športovom srdci Bratislavy, ktorého poslaním bude pomáhať ľudom a dosahovať ich ciele. Veríme, že výkonnosť je pre všetkých. Výkonnosť vo význame zdravia, energie, motivácie a športového výkonu. Ambíciou bolo vytvoriť tréningové centrum, ktorého cieľom bude napĺňať potenciál každého klienta. Či už to bude profesionálny športovec, mamička alebo dôchodca. Zdravie, sebavedomie a dlhodobo fungujúci pohybový systém je základný cieľ nás všetkých.

Pracujeme dlhodobo a systematicky. Pokiaľ hľadáte rýchlo zaručené úspechy tak nie ste na správnej adrese. Neriadime sa subjektívnym a náhodným pocitom, ale pracujeme s vaším individuálnymi danosťami a výsledkami. Na základe nameraných výsledkov nastavíme individuálny tréningový plán. Tento plán priebežne vyhodnocujeme a upravujeme, aby sme čo najefektívnejšie využívali Váš čas strávený u nás. Verime v odborné a časom overené postupy a systémy.

Príďte si nás vyskúšať.